Sortiment
Akční nabídka
Půjčovna
Bazar
Servis
Fotogalerie
Věrnostní program
Otevírací doba
Po - Pa: 9 - 17:30
So: 8 - 11:30
Ne: ZAVŘENO

Nebo dle dohody a potřeby!

Omlouváme se.
TopList
HYNEXPORT kola, lyže a jiné sportovní potřeby Slaný - Nordic Walking

Nordic Walking

 

Co to je Nordic walking?

 

Jedná se o nenáročnou aktivitu, která je vhodná i pro "nesportovce", ačkoliv při "chůzi s hůlkami" zapojíte většinu svalů celého těla. Ve srovnání s běžnou chůzí bez holí tělo vydává až o 20% více energie a srdce rovněž pracuje na vyšší výkon - půl hodiny chůze s hůlkami je jako chodit hodinu bez nich. Nordic walking je vhodným doplněním rehabilitace po úrazech, operacích, při bolestech zad apod., velice oblíbeným se stává nejen mezi mladšími ročníky, ale pro své blahodárné účinky právě i u seniorů...

 

V oblasti Nordic walkingu jsme se zaměřili na renomovanou italskou značku GABEL, která ovšem část výroby svého sortimentu přesunula do České republiky, takže můžeme zaručit poctivou "českou kvalitu", rychlost a spolehlivost dodávek zboží zákazníkovi na míru.

 

Nejprodávanější jsou tzv. teleskopické hole - skládací a stavitelné v libovolné délce - v ceně od 699,- Kč.

 

Abyste na cestách přírodou nepostrádali obvyklý komfort, vybavíme vás nejen funkčním "nepotivým" oblečením od spodního prádla po větrovky a pláštěnky, ale i batohy, brašnami, bederními taškami a kapsičkami, nabídneme vám i pomocníky z oblasti techniky, jako jsou pedometry (krokoměry), měřiče tepové frekvence, spálených kcal  a samozřejmě ušlých km.

 

Tak šťastnou cestu a mnoho vydařených sportovních zážitků s aktivitou NORDIC WALKING.

 

PROGRAM NORDIC WALKING PŘIPRAVOVÁN VE SPOLUPRÁCI S:

Infocentrum Slaný
Masarykovo nám. 159
274 01 Slaný

 

 

 

 

 

 


zpět

DRA-GO DESIGN Copyright © 2007 - 2021